Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van aki manapság még megveszi...

Van aki manapság még megveszi a játékokat eredetiben?

Figyelt kérdés
Van aki még nem tölti le a játékokat, hanem megveszi azokat 10 ezer forintokért?
2011. dec. 17. 20:20
1 2
 1/11 Jenci ***** válasza:
100%
Van.Olyan is van,aki letölti és ha tetszik neki,akkor megveszi.
2011. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2011. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok mint amilyet az első válaszoló írt. Van pár játékszéria amiket szeretek és várok és szó nélkül megveszem (Pl: Assassin's Creed, Call of Duty) de azért kipróbáltam pl. a From Dust c. játékot mielőtt steam-en megvettem, így volt ez a Settlers 7-tel is anno
2011. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami tényleg jó, azt megéri megvenni.
2011. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Én azt veszem észre, hogy (szerencsére) egyre többen. 10e-s játékokat tényleg húzós megvenni (főleg fiataloknak), de Steamen mindig vannak akciók, most karácsonykor szerintem több száz játékot fognak leárazni (tavaly is durva akciók voltak). Ilyenkor a magyarok is könnyebben tudnak vásárolni. Amikor 75-80%-os leárazások vannak, akkor valahogy nem tudom elfogadni a szokásos "de a magyaroknak nincs pénze!!4!" dumát.


Egyébként nem vagy menő, ha letöltöd a szoftvereket. 14 évesen mindenki büszke volt, hogy kijátssza a rendszert, és ingyen szerez meg dolgokat. Aztán amikor kezd felnőni az ember, akkor jellemzően átértékeli a dolgokat és rájön, hogy az bizony szar érzés, amikor a munkáért nem fizetnek. Más meg a kényelem miatt nem tölt le, hanem kattint kettőt Steamen és játszik.

2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
ja majd azért fogok kidobni az ablakon tizenezer forintokat mert más sokat dolgozott vele. te nem vagy normális
2011. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
nem tudom elfogadni a magyaroknak nincs pénze dumát" te értelmi fogyatékos vagy az meg is látszik. szerinted aki havi 120.000 forintot keres és télen 80.000 a rezsi az nagyon boldogan él és hazudik hogy nincs pénze te hülye gyerek?
2011. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
@20:59: Az ilyen retardált hülyék miatt (is) kerülnek annyiba a játékok, mivel valahol meg kell keresni a kiesett bevételt.
2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Már bocs, de akinek a fizetése kétharmadát elviszi a rezsi meg a bank, annak ez nem gond, hiszen olyan gépe sincs, hogy vigye a AAA-s címeket. Ha mégis tudott újítani egy 150e-s gépet miközben állítólag épp csak kajára elég a pénze, akkor viszont tényleg hazudik vagy nagyon hülye.


Másrészt elfelejti a fiatalság, hogy játszani nem jog, hanem lehetőség, ami pénzbe kerül. Attól, hogy nincs miből, még nem vagy felhatalmazva arra, hogy ingyen vedd el. Esetleg valahol mégis így működik? De még az sem gond, ha nincs pénzed, hiszen vannak ingyenes vagy free2play játékok. Ja, nem... nem jó, a free játékok grafikájára nem lehet recskázni, azaz neked ingyen JÁR a két hetes játék. A játék ugyanaz a kategória, mint az étel vagy a lakás, ugye? Felháborító, hogy ha pl. a Rockstar befektet 100 millió dollárt a GTA IV-be, akkor van pofája pénzt kérni érte, ugye? Azért csinálták, hogy Te jól érezd magad, nem?


"mert más sokat dolgozott vele." Igen, ha egyszer én, mint fejlesztő évekig dolgoztam egy programon és te azt használod, akkor legyél szíves kifizetni, mert nem jófejségből tettem!


Megnézném mennyire helyeselnél, akkor a főnököd bejelenti, hogy "bocs, nincs fizu, becsődöltünk, szevasz". Akkor is azt mondanád, hogy a munkáért nem jár pénz?


Kérem, valaki magyarázza el, hogy a magyar lakosság miért gondolja, hogy ha valamire nincs pénze, attól az még jár neki! (ez már nem csak a szoftverre vonatkozik, lásd még: hitelre LCD TV)

2011. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én ha veszek akkor biztos nem digitálisan de a kedvenceimet mindig megveszem
2013. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!