Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ketté osztott winchesterre?

Ketté osztott winchesterre?

Figyelt kérdés
Hogy kell megcsinálni azt hogy win 7 és win Xp is legyen a gépen ? Úgy hogy mikor bekapcsolom kérdezze meg méket szeretném indítani.
2012. jan. 8. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

tömören:

felteszed xp-t ugy hogy leosztasz egy párticiót neki 10gb is elég talán

aztán felteszed win7-et a particionálatlan területre ha akarsz win7 nek is osztasz particiót ha nagy a hdd viszont 60gb nem ártana

aztán a megmaradtat windowsból leformázod

mikor bekapcsolod gépet kiirja melyiket akarod indítani

viszont törölni nem igazán tudod késöbb egyik windows t se

hanem újra kel telepítened egyikel tisztán(ha már nem kelene a masik)

2012. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de annyi kérdésem van még: Most az 1 terás vinyóm ketté van osztva kb fifty-fiftyre. Így meg lehet csinálni még vagy formázzam le ?
2012. jan. 8. 17:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa és win 7 van fent az egyiken.
2012. jan. 8. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges mert xp is tud multiboot olni

tálán felismeri xp is windows 7 et de én még nem telepítetem fordítva

fele felére is lehet osztani csak én szeretem ha külön adatpartició is van

viszont á másik felén most mi van?

mert ha adatok akor csak simán oda telepitenéd formázás nélkül?

szokot bajv leni még amugy is hogy inditást tönkre teszi a "sok" oprendszer akor jön a javítgatás...

2012. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes 500 gigásra pakolni mert mivan ha virusos lesz a rendszer? persze újra lehet rakni formázás nélkül is, de akk nagy a valószinüsége hogy megint virusos lesz, formázással meg midnen adatod törlődne. win7 nek minimum 50 giga hely, xp nek meg minimum 15.
2012. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán értem. Akkor így hogy win 7 van fent a C:-n adatok a D-n, akkor ha felteszem a win xp-t a D-re nem lesz jó ? vagy tegyem a win7 mellé, vagy töröljem le az egészet vagy hogy ? Ja amúgy kösz a válaszokat.
2012. jan. 8. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mentsd le az adataid és tedd újra a géped. Elősször felteszed az XP-. Az XP telepítőjével partícionáld a winyódat 3felé, legalábbis én úgy szoktam. A C-re tedd az XP-t, D-re a Win7-et a maradékon meg tárold a dolgaid.
2012. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. OK
2012. jan. 9. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!