Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a google crom?

Miért csinálja ezt a google crom?

Figyelt kérdés

mikor megnyitok egyoldalt akkor hirtelen bezárj magát és utána meg megnyitja a facebokot az explerben mitol van ez meg van amikor gondol egyet és mappát is bezár csak ugy simán nem ir ki semit.

virusirtom nincs fent.

milyet rakjak fel ami letakarit minden virust.


2012. jan. 9. 21:13
 1/3 Argloss ***** válasza:

Ezt inkább érdemes lenne leformázni és újrarakni az egész gépet. De ha nem, akkor minimum egy live CD-ről több vírusirtóval is átmenni rajta, mert azon a gépen tuti, hogy nem csak egy kártevő van...

Védelem nélkül tűzbe sétálni nem túl okos dolog...

2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rendben köszi

és esetleg az ne jó rakok fel nodot vagy vagy nortont vagy az lóf@sz?

2012. jan. 9. 23:06
 3/3 Argloss ***** válasza:
Jók-jók, csak ha olyan vírus jut be, akkor nincsen az a cucc amivel a Windows futása közben tudod elpusztítani... Lehet, hogy látszólag megoldja majd a problémádat, csak nem a legjobb ötlet ilyen gépről mondjuk internet bankolni, online vásárolni, stb...... De lehet, hogy csak én vagyok paranoiás... (persze nekem még nem is lopták el felhasználómat, törték fel dolgaimat, stb...)
2012. jan. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!