Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki Avastot használ, segítene...

Aki Avastot használ, segítene ebben a kérdésben? Az avast tényleg tudja tárolni az üzeneteket? Pl. Mikor valaki beszél msn-en? Ha igen, hol tudom kikapcsolni, hogy ne jegyezze meg a beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsi, ha hülyeséget kérdezek/kérdeztem. Nincs beállítva az msn-emben, hogy naplózza a beszélgetéseket, viszont egy ismerősöm azt állítja, hogy mivel Avastot használok vírusirtóként, ott van ilyen funkció, ami megjegyzi az üzeneteket. Próbáltam utána járni, hogy igaza lehet-e vagy sem, de nem jutottam sok mindenre. Aki ért az ilyenekhez, legyen szíves segíteni! Köszönöm szépen!


2012. jan. 10. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Avast semmiféle személyes információt nem gyűjt a gépről, és nem naplóz semmit aminek nincs közvetlen köze víruskereséshez.
2012. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Avastnak ehhez semmi köze. Magában az MSN-ben van naplózási opció, de ez rendelkezésre áll a vírusirtótól függetlenül. Ha bemész a beállításokba, ott megtalálod.
2012. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!