Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet berakni a GTA...

Hogyan lehet berakni a GTA IV-be mentést? (Game for Windows liveban)

Figyelt kérdés

Megvan az eredeti GTA IV és már régebben végigjátszottam, de nem volt időm és most szeretném visszarakni a mentést, de nem tudom, hogy kell. Olvastam neten, de csak a crackelt vagy offline verziót tudom, ami nem működik.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 10. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem válaszolt senki, de megtaláltam, hogy lehet. De, hogy ne legyen egy off kérdés itt van a megoldás:

A GTA IV-ben a mentések a következő helyen helyezkednek el:


Vista esetében: C:\Users\<felhasználónév>\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\<kódolt Live profil neve>

XP esetében: C:\Documents and Settings\<felhasználónév>\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames\<kódolt Live profil neve>


A meghajtó betűjele aszerint változhat, hogy az operációs rendszer melyik mappába van telepítve.

FIGYELEM! Alapból más Live profil mentéseit nem használhatod! Ahhoz, hogy ezt mégis megtedd, szükséged lesz az XLiveLess nevű pluginre, ami kikapcsolja ezt az ellenőrzést. Ezzel együtt a mentések helye is áthelyeződik a Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\savegames könyvtárba, így minden mentést másolj át ide.

2012. jan. 11. 14:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Rockstargames gta iv be nincs savegames mappa (a Dokumentumokba)



Lécci érthetőbben ird le!

2012. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!