Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mafia 2 magyarítás segítség?

Mafia 2 magyarítás segítség?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Mafia 2-t egy ismerősömnek egy külső vinyóra,kipróbáltuk és nekem is megtetszett,szóval felmásoltam a gépre.Magyarítás is volt rajta.

Szóval felmásoltam,valamiért le kellett törölni,majd utána újra feltelepítettem,de most már nem enged rá magyarítást rakni,mert azt írja hogy a magyarítás már telepítve van(pedig nincs).Hogyan tudnám elérni hogy fel tudjam rakni?Regedit-ből kell valamit törölni?


2012. jan. 10. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd a mafia főmappájának és almappájának nevét, én felteszem a magyarítást (nyilván a játékot csak úgy nem rakom fel), és akkor betömörítem az oda telepített adatokat, és elküldöm e-mailben, és csak annyit kell tenned, hogy mindent egy az egyben bemásolsz a főmappába, és engedélyezed a felülírást, és kész! Remélem tetszik az ötlet
2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,tetszik,köszi előre is:)
2012. jan. 10. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő, csak öhm, ahhoz el kell küldened a mappák nevét, (forgalmazó nevének mappája, játék főmappája, illetve annak almapáái)
2012. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a telepítő kéri a mappák nevét, és nem tudom hogy melyik kell majd neki
2012. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!