Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írhatok Xbox 360-as...

Hogyan írhatok Xbox 360-as játékot akár egy vacak +R vagy -R DL lemezre probléma mentesen, hogy ne kelljen RW-t használnom és ne legyen túl bonyolítva semmi?

Figyelt kérdés
Írtam egy Xbox 360-as és az xbox-om nem olvasta, pedig flashelve van és egy ürge által írt másik játék bezzeg futott. DVD+R dupla rétegű lemezre írtam ImgBurn nevű programmal és egy nívós új DVD íróval, amikor az xbox-ba raktam a lemezt mikor elkészült ezt írta ki: unable to read this game disk és felajánlotta hogy tisztítsam meg a lemezt egy száraz ronggyal vagy indítsam újra az xbox-ot. Visszanéztem számítógépemen a két lemez összeállítását és az ürge által írottnak és az enyém között semmi különbség nem volt. Gondoltam frizbizek vele egyet dühömbe. Számít az, hogy RF vagy más eredetű játékot írok lemezre és nem PAL-t? Vagy esetleg az a baj hogy az ImgBurn-be nem állítottam be valamit jól?
2012. jan. 10. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!