Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan bluetooth...

Létezik olyan bluetooth program, amit ha letöltök a számítógépemre, akkor kábel nélkül is kábel nélkül is megtalálja a telefonomat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy hogy a számítógépedben nincs semmilyen bluetooth eszköz?

Csak mert ez lehetetlen.

kb olyan mint hogy attól várod hogy megmelegedjen a kaja hogy oda képzeled a tüzet.

Azt meg nem értem milyen kábelről beszélsz.

2012. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A bluetooth progam mellé bluetooth eszköz is kell a gépedre.

Pontosabban, ha bedugod az eszközt ( USB), akkor a legtöbb op.rendszer felismeri, és telepíti hozzá a progiját. És akkor valóban kábel nélkül felismerik egymást.

2012. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bluetooh- szeretnéd, ha telód komunikáljon a gépeddel akkor a gépedbe kell venned egy bluetooth antennát. Enélkül soha nem találja meg a telód a géped. Amit írtál úgy fest, mit ha TV-t szeretnél nézni antenna nélkül. Egyébként ha van USB kábeled a telóhoz azzal kötöd össze a gépeddel akkor a mem. kártyád látni fogja a számítógéped.
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gezabela23 válasza:
félreértettétek a kérdezöt:van bluetooth-a ,csak progi kellene hozz,pl.egy file-manager. és nem antenna kell hozzá hanem lehet kapni usb-s bluetooth kütyüt,akkora mint a körmöm.1000 ft.
2012. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fentinek: azt a kütyüt hívják bluetooth antennának. ;)
2012. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gezabela23 válasza:
hát egy antenna sokkal nagyobb :P xd
2012. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gezabela23 válasza:
na de hogy segitsünk a kérdezönek: az xp töl felfelé win7ig minden oprendszer automatán felismeri a bluetooth kütyüt,1 perc alatt telepiti ,aztan lekerül a tálca jobb oldalára,egy kék ikon lesz,arra kattints az eger jobb gombjával,majd válaszd a file fogadást,a telon is állitsd be a blutooth kapcsolatot,majd mehet a küldés.
2012. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az antenna szó hallatán nem mindjárt egy rádióteleszkópra kell gondolni. Gondolom a mobilodban sem az van. XD Egyébként a többiben igazad van. ;)
2012. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne keverni a dolgokat én úgy gondolom félremagyarázással.

Én vettem egy WiFi antennát a Wifi stickemre, 3* olyan hosszút mint az eredeti, hogy messzebbre "szóljon". Meg is teszi.

Én WiFi antennát kértem és azt is kaptam, az egy passzív eszköz, önmagában nem jó semmire, azt meg kell "hajtani".

Az USb-s Bluetooth stick nem csak egy antenna...

Azért ennyire ne egyszerűsítsünk, mert igen félreérthető.

(De ha gondoljátok, én vagyok értetlen)

2012. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!