Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok olyan programot a...

Hol találok olyan programot a neten, aminek segítségvel fényképből egyszerű rajzolt képet készít? (mint egy kifestő)

Figyelt kérdés

Lehetőleg ingyenes legyen és magyar, vagy angol!

Nagyon köszönöm!


2012. jan. 11. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:

google-al én is rá tudok keresni, szóval elsősorban bevált "receptekre" lenne szükségem :)


Köszi!

2012. jan. 11. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Picasa, PhotoScape, mindkettő ingyenes, magyar. És még nagyos sok program tudja.
2012. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a használatuk nagyon egyszerű:)
2012. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenképpen megnézem őket :)
2012. jan. 11. 11:41
 5/7 djhell ***** válasza:

itt találsz egy leírást angolul hogy photoshoppal hogyan tudod megcsinálni. [link] (itt találod a linket mert nem hagyta bemásolni ide a direktet :S)



ha nincs photoshopod,akkor letöltheted torrent klienseddel a következő linkről: [link] (itt is 1 linket találsz

mert ezt sem hagyta belinkelni :S )

ha valami gondot okoz irj nyugodtan :)

2012. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűű...nincs nekem torrent kliensem se :) Azt hiszem, maradok az egyszerűbb verzióknál, de nagyon szépen köszönöm a segítséget neked is ;)
2012. jan. 11. 12:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Srácok (gondolom), letöltöttem a photoscape-et, de nem igazán sikerül vele olyan képet csinálni, ami tényleg olyan, mintha egy kifestő lenne. Azért mert a, nem lehetséges ezzel a progival, b, én vagyok béna, c, fényképből semmilyen progi nem fog nekem egyszerű fekete fehér jól körülírt (kifestőszerű) valamit csinálni d, egyéb, amit ti mondtok meg :)


Köszi a segítséget

2012. jan. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!