Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Mivel Tudok Boot lemezt...

Üdv! Mivel Tudok Boot lemezt írni. Tudom hogy néróval lehet de azt azért egy lemezért nem szeretném feltenni. Mert gyakorlatilag kifagyasztja a gépemet. Tehát valami alternatíva ami lehetőleg magyar nyelvű? Kösz előre is.

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes, magyar...

2012. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi, Felraktam és most hogy írok Boot lemezt ugyanis nekem nem isoban van hanem símán mappában. Suliban nem tudtam ISO-t írni (Onnan van a Cucc :D)
2012. jan. 12. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy meg is kell csinálni. Azt írtad csak írni kell. Az ashampoo nem biztos hogy készíti is, de itt egy kis néznivaló a témában...


http://www.youtube.com/watch?v=z7rRsQGew28&feature=related

2012. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Holnap megnézzem és jelentkezek utána. Videót már megnéztem elég egyszerűnek nézz ki. Én win server 2003-at írnék de ahhoz Bin fájt a Boot hoz van tehát szerintem azzal jó lesz.
2012. jan. 13. 20:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Üdv!

Megnéztem a progit felírtam. De az iso fájt amit csináltam megnéztem virtual PC-n de nem jó nem csinál semmit..

2012. jan. 17. 06:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a virtualPC-s dolgot nem ismerem.

Beteszed a meghajtóba a lemezt, BIOS-ban elsődleges booteszköznek a CD,DVD-t állítod ás újraindítod a géped. Ha nem bootol, akkor vagy rosszul írtad ki vagy nem jó a meghajtód...

2012. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy rosz az a bin fájl vagy mi, de mind1 megoldottam másképp. Köszönöm a segítséget.
2012. jan. 23. 16:28
 8/8 anonim válasza:
Dee úgy bírom az ilyeneket mint te... Megoldottam másképp kösz mindent -.- de nehogy leírd h hogyan sikerült, nehogy vki másnak is sikerüljön ..|..
2012. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!