Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a android marketből milyen...

Az a android marketből milyen jegyzeteket lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Mert a xperia mini pro-mon alapból nincs jegyzetfüzet és nagyon kéne, de így, ahogy beírtam nem adott ki egyet se.. van valami "márka"? Vagy az olyan telósok, mint az enyém mit használnak?
2012. jan. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne azt írd be, hogy jegyzetfüzet, hanem azt hogy note vagy note pad. Magyar kifejezésekre nem igazán fog találatot adni.
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
óhh, köszi, de logikus :D csak én vagyok hülye xd hát megnézem mindjárt, remélem így lesz valami..
2012. jan. 12. 21:48
 3/5 A kérdező kommentje:
találtam, köszi. azt véletlenül nem tudod, hogy azt írja ki, hogy : press 'menu' to add a note, akkor hogy tudok jegyzeteket csinálni? csak mert nem találok ilyen gombot :/
2012. jan. 12. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A menü gomb az a bal alsó gomb lesz. Elég sok funkciót el lehet csalogatni az alkalmazásoknál ha használod.
2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igenigen, azóta meglett.. másnap amikor megmutatta egy kocka osztálytársam >.< pedig eléggé egyértelmű volt, de úgy tűnik mostanában nem vagyok a topon, leszívta az agyam a suli :D
2012. jan. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!