Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Honnan tudnék egyetemi jegyzet...

Honnan tudnék egyetemi jegyzeteket, tankönyveket letölteni (ingyen)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 00:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Kiegészítésként: gyógyszerésztudomány, orvostudomány, természettudomány témáin belül szeretnék anyagokat találni.

Jegyzet alatt nem kidolgozott tételt értek, hanem olyat, amely tankönyvszerű, nagyobb lélegzetvételű.

Ilyenre nem bukkantam eddig interneten :(

2011. máj. 4. 02:29
 2/21 anonim ***** válasza:

Orvosi könyveket nem igazán tudsz letölteni. Max torrent oldalról néhányat (pl. SH atlaszt, Yokochi vagy a Sobotta atlasz CD verziót). Ezeken kívül én sem találtam még:)

De miért kellene?

2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én csak amolyan "műkedvelő" vagyok :) Kifogytam az olvasnivalókból, ugyanakkor a pénzből is, pedig jó pár könyvet kinéztem a Semmelweis Kiadó honlapján is és a könyvesboltokban, de... egy-egy könyv 6-12 ezer Ft. Ezért kérdeztem :D
2011. máj. 4. 21:35
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elég drágák. Van szerencsém megtapasztalni minden évben:D Ha érdekel az anatómia, akkor keress rá azokra, amiket írtam:)
2011. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Könyvtárból nem tudod esetleg kikölcsönözni őket?
2011. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, anatómia is érdekel, csak az nem olyan elmélkedős, mint pl. az élettan, az immunológia vagy az onkológia :)

Öhm, remélem azok között, amiket említettél, nincs a hullás anat, mert attól kiakadtam, amikor nézegettem unokatesómét :D Ő pedig eksztázisban volt, hogy talált végre egy jó anat könyvet, és heteken át mutogatta a fotókat :S :D


A könyvtárra nem gondoltam eddig, mert nagyon félek tőle, hogy valami történik nálam a könyvvel, gimiben sem mertem kölcsönkérni más füzetét / tankönyvét xD Nem tudok elég jól vigyázni rá... De muszáj lesz megkockáztatni :)


Köszönöm mindkettőtök válaszát :)

2011. máj. 5. 11:44
 7/21 anonim ***** válasza:

Csak tudsz már egy könyvre vigyázni:DDD A Yokochi fényképes atlasz. De a Sobotta rajzos. Az SH atlasz pedig inkább anatómia tankönyv jellegű.

Szerintem is könyvtárban nézelődj:)

2011. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek a megyei könyvtárban, csak 1960-as és '80-as könyvek, ritkán ezeknél frissebbek, de utóbbiak közül egyik sem egy komoly mű. :( Kilőve...
2011. máj. 9. 17:40
 9/21 anonim ***** válasza:

Meg ami van, az sem kölcsönözhető.

Torrenten találkoztam már Feynman: Mai fizikájával.


Egyetemek oldalain néha vannak jó dolgok: [link] pl. elte matek doktori disszertációk


Lehet kutakodni.

2011. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

én egyszer vettem egy kb 70-es évekből való olcsó anatómia könyvet valamelyik pesti antikváriumban,

nem egy mai kiadás, de az emberi test nem változott azóta.

2011. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!