Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4-el lenne problémám. Nem...

GTA 4-el lenne problémám. Nem indul el a játék. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Letöltött játék, nem eredeti. Feltelepítettem röpke 3 óra alatt és el akarom indítani erre ezt írja ki:

"Error. SecuLauncher: failed to start application. [2000]"

Elvileg nem kell crack-elni, telepítőkód sem kell hozzá (nem is kért). Windows xp-m van, de lehet hogy túl gyenge sajnos. A neten utánanézett minimális rendszerkövetelményeknek megfelelt pedig.

Mi lehet a probléma mégis?


2012. jan. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Tölts le egy normálisat, ne buheráltat használj.


Eredeti telepítő, plusz legfrissebb patch, és saját kezűleg crackeld. Akkor jó lesz.

2012. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elvileg ez normális volt.

Az a baj, hogy kicsit már régebbi a gépem és például 3-4 óra alatt jött le a játék és még ennyi idő volt (ha nem több) amíg feltelepítettem.

Szerinted érdemesebb lenne akkor inkább eredetiben megvenni?

2012. jan. 13. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú basszus akkor ott valami nagy gáz van. Nekem több tippem is lenne, sorolom is őket:

1: mivel a GTA 4 Win XP esetében csakis SP3 alatt fut, meg kéne nézned hogy a te XP-d sp2-es vagy 3-as-e

2: ha a configod elég az azt jelenti, hogy a játék gyakorlatilag képes betölteni, nem számít hogy utána milyen sebességgel tud futni, sőt láttam már olyat is, hogy valaki nem megfelelő configgal is futtatta (arról inkább nem ejtenék szót hogy mennyire akadozott)

3: A telepítés sebessége egyszerűen realisztikátlan, tehát mondjuk írd le, hogyha tudod, hogy milyen cracker csapat törte fel, hogy nem egy kamu brigádról van-e szó, és az hogy nem kellett külön crackelni szintén elég gyanús

4: olyan verziót tölts le, aminek a mérete 14 és 15 giga körüli, és az egyik iso tartalmaz egy RAZOR cracket, mert az megbízható, és ezt onnan tudom, hogy én is azzal toltam ki (tökéletesen működött), tehát annak a telepítője tökéletesen működik, kb 15 perc az installáció, és közben nem kér semmilyen kódot. Megjegyzem (fontos megjegyzés!!!) hogy mindenképp töltsd le a játékhoz tartozó 7 db patchet is, mivel a játék nélkülük rengeteg bug-ot és grafikai hiányosságot hordoz, és NE FELEJTSD EL, hogy a 7-es patch crack-ét is használnod kell, tehát ha feltetted a játékot azonnal patcheld, ne használd az 1.0-s cracket, hanem csak a 7. patch utáni cracket

remélem tudtam segíteni

2012. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne vedd meg eredetiben, csak egy gyönyörű kis dobozzal és -10 k-val lennél gazdagabb
2012. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-10k? Steamen akcióban 5 euró környékén szokták vesztegetni az összes kieggel együtt.
2012. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a gond, hogy nem tudom hogyan kell patch-elni de majd utánanézek és megpróbálom.

Amúgy igen razor crack-el van.

2012. jan. 14. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
azért nem ártana ha a többi szempontról is leírnád, hogy állsz velük, hátha többet tudnék segíteni. A patchelés meg gyakorlatilag teljesen ugyanaz mint az installálás, csak általában még annál is egyszerűbb, mivel a patch telepítő az esetek 95%-ában felismeri hogy hova van az alapjáték telepítve, így még azt sem kell megadnod, csak rá kell nyomni a telepítésre (a GTA4-nél is így van), és aztán a crackelés is csak a szokásos metódus: másolsz és felülírsz
2012. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!