Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! F1 2010-et nem...

Segítség! F1 2010-et nem értem (bővebben lent). Valaki megválaszolná-e?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy felraktam a f1 2010 razor 1911-es releaséjét. Elfutott a gépen, de aztán felraktam a 2011-eset is, (előtte letöröltem a 10est,) az eleve nem indult, (valószínűleg az xp miatt, azt hiszem csak a 7-et szereti), pedig ez -mármint a 11 - is razor 1911-es release volt. Jól van, akkor maradok a 10-nél, tökéletesen ugyanúgy tettem fel, mint legelőször, amikor még működött, DE most már az indítás pillanatában hibát észlel és leáll. Igen, tudok ,,krekkelni", meg az összes többi, nem ma kezdtem, de ezt sehogy sem értem (Bár ha érteném, akkor ez nem lenne számítástechnika) . Légyszíves, ha valaki tudni segíteni, minden nap imádkoznék a lelki üdvéért!
2012. jan. 13. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!