Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Torrent programot hogy tudjak vele letölteni?

Figyelt kérdés
Multkorjában felhívtam az internet kiszolgálómat és azt mondta hogy ők nem tudják beállítani, én próbáljam meg...
2012. jan. 17. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát őket aztán hívhatod emiatt.....


Mit szeretnél pontosan beállítani rajta?

2012. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem állítasz be semmit, alapból képes a le- és feltöltésre. Viszont: ha nincs kitől vagy nincs kinek tölteni, akkor az adatforgalmazás nem jön létre. Ez pedig nem a beállításokon múlik. De részletezhetnéd hogy mit, vagy mit nem tapasztalsz amikor nem megy a letöltés.


A szolgáltatóhoz felesleges fordulni, ők pont korlátozni szokták a torrentezést, nem tanácsot adni hozzá.

2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen mikor felhívtam őket akkor mondták is hogy ők most korlátozták le...

Azt szeretném be állítani hogy menjen a letöltés, mert mikor elindítanám a letöltést akkor semmit nem csinál...akármit állítok át akkor sem akar elindulni...

2012. febr. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!