Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én nem találok egy jót sem...

Én nem találok egy jót sem mért nem találok jó kódot?

Figyelt kérdés
Valaki irjon már windows xp home edition serial kodot mert a goggle. Be csak hibás van
2012. jan. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jók azok, csak már foglaltak. A Home-t aktiválni kell, előtte ne enged ki az internetre. Ennyiből jó a Professional, annak elég a kód.
2012. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"windows xp home edition" ha elfogadná is a sz.számot, az Aktiváláskor biztosan megbukik, uis, csak 1 gépre szól a sz. számhoz tartozó líszensz!

Ne vergődj vele, tölts le egy professional verziót!

(azt NEM KELL aktiválni ahhoz, hogy működjön, ellentétben a Home Editionnal, ami kérni fogja a NET-es, vagy a telefonos aktiválást, de e nélkül, még a Felhasználói fiókodba sem tudsz belépni. Magyarán, NEM tudod használni.)

2012. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és honan tudok letölteni prfessionalt? valami ujjat mert nekm a 2002 van fent eternity ....és virust kaptam...
2012. jan. 19. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

(Windows XP Professional + Service Pack 3, nem buherált!)

2012. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!