Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok egy...

Milyen programmal tudok egy másfél órás filmből rövid részletet kivágni?

Figyelt kérdés
Virtual dubbal nem sikerült mert xvid formátumú, windows movie maker meg lefagy amikor menteni akarok...
2012. jan. 18. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az xvid kodek, nem formátum. Milyen formátumú a fájl, mi a kiterjesztése, milyen a bináris header?
2012. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam, mert avi formátum. Csak a vdub vmi hibaüzenetet írt ki és vmi xvidről írogatott.
2012. jan. 18. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezen a nyomon kéne elindulni, mert a két hibának azonos oka lehet. Mi az a hibaüzenet egészen konkrétan és szó szerint?
2012. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egész konkrétan szerintem az a gond, hogy nincs fent a kodek, mert a VirtualDub csak olyan filmeket tud megnyitni, amihez kodeket is talál...
2012. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fehersrac

Köszönöm szépen neked volt igazad. :)

Közbe Movie makerrel nagy boldogan akartam csinálni, de jött az újabb visszatérő bajom vele: mikor csak a hangot játtsza le de a videó képanyaga nem megy.



Na m1, viszont a vdubhoz nem igazán értek. Elmagyaráznátok hogy kell vele egy bizonyos részletet kivágni a filmből?

2012. jan. 18. 20:47
 6/14 A kérdező kommentje:

Közbe rá jöttem hogy lehet kivágni vdbual, meg is csináltam, lementettem aviba.


Windows Mediaplayer egyáltalán nem tudja lejátszani, Bs player meg csak a hangot játsza le és fekete képet mutat...

2012. jan. 18. 20:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Örülök...
2012. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na addig eljutottam hogy kivágtam a nekem kellő részt. Gondolom a File alatt kell valamit választani, de annyi lehetőség van. Melyiket válasszam hogy Youtube-ra feltölthető állapotba legyen?
2012. jan. 18. 21:04
 9/14 A kérdező kommentje:
a valódi problémámra még mindig nincs megoldás...
2012. jan. 18. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Video/Compression alatt be kell neki állítani egy kodeket. Utána jó lesz, ha jól csinálod.
2012. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!