Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik neked ez a rövid kis...

Tetszik neked ez a rövid kis írás (én írtam kb. másfél éve)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tehát az a helyzet, hogy nagyjából másfél éve írtam valamit, egy pár mondatos kis szösszenetet, vagy hogy nevezzem, és azóta elég sok helyen láttam interneten, még az egyik legjobb barátnőm is kiírta facebookra, anélkül, hogy tudta volna, én írtam. Nekem viszont nem tetszik. :D Régen írtam már, sok benne a tőmondat, túl egyszerű a fogalmazás... Mégis sok blogon láttam (bár az ilyen blogok általában nem is túl igényesek). Szóval a kérdésem: az embereknek van ilyen rossz ízlésük, vagy tényleg jó lett? Amúgy még myvipen tettem közzé egy idézetes klubban, és onnan terjedt el gondolom. :)


Itt az irományom:

"Valakinek mindig fáj. Vagy te törsz össze, vagy összetörsz valaki mást. Egy olyan embert, aki jobbat érdemel. Tudod, hogy mit érez, hisz te is voltál ilyen helyzetben. Szemét dögnek érzed magad, egy senkinek. Tehetetlen vagy, a bűntudat szétfeszíti a testedet. Könnyek záporoznak arcodról, de később elapadnak. Gyűlölöd magad. Gyűlölöd, hogy mostantól együtt kell élned ezzel. Elgondolkodsz azon, vajon ő is így tépelődött-e, mielőtt összetört téged. Te akkor válaszokat akartál, de nem kaptál. Most válaszokat akarsz adni, de nem tudsz. Valakinek mindig fáj. Talán mindenkinek..."


Most vagyok 16 éves (lány), tehát akkoriban 14-15 lehettem.


2011. szept. 3. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tele van szóismétléssel...
2011. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik
2011. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Akkor a blogok szerzőinek van ilyen pocsék ízlése. (Meg az akkori énemnek.) :D
2011. szept. 3. 20:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hatásvadász, szóval nem meglepő, hogy ennyire sikeres =D

Amúgy szerintem nem rossz, egy teljesen átlagos írás.

2011. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egyet kell értenem a mostani izléseddel. A blogok tényleg nem valami igényesek :) ( de ez csak az én véleményem )
2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elképesztően nem tetszik.Am meg 100 ilyen béna nyálas szöveget találsz a neten minden 2. oldalon.
2011. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen jó, főleg egy 14-15 évestől :) És aki már átélt ilyet, az át is tudja érezni, h miről szól...
2011. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 oldpapa ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz, mintha egy nagyobb szabású könyv bevezetője lenne. Egyébként én is foglalkozom könyvírással,egyelőre csak amatőr, "szárnypróbálgató" szinten. Sok sikert!
2011. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Istenem, ez egyre rosszabb. XDDDD
2013. jún. 15. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!