Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék közben szoktam teamspeak...

Játék közben szoktam teamspeak3 at használni de nem olyan rég óta nem tudok mert amikor a többiek beszélnek akkor gyakran beakad a hang kb. minden második szónál és azt ismétli vagy 30x-40x. :/ Valakinek ötlet? Leírom részletesen is a gondot!

Figyelt kérdés
Na szóval amit a kérdésben is leírtam azt lenne a gond hogy pl. World of Warcraft közben használnám a teamspeak3 at! Régebben is használtam közben (kb. 2011 nyár eleje) akkor teljesen jól működött és egyszer csak elkezdett akadni a hang játék közben amikor beszélnek ts-en hiába vettem le 0 ra a hangot levettem a grafikát is gyengére de akkor is akad a hang :/ Mondjuk nem csak wownál hanem más játéknál is de nem mindegyiknél pl. 18 Wheel of Steel Extreme Trucker nél akad a hang de a Ghost Recon Advanced Warfighter 2 nél ami egy jobb gépet igénylő játék annál nem akad. A gépem nem valami jó de régen tökéletesen működött és WoW ban is sokat akadozok nagyobb városokban és azt sem tudom miért lehet. A gépem adatai: Proci: AMD Athlon 3000+, 2x 512 DDR1 ram, (ez tudom kevés nem sokára lesz még 1db 1GB-os de régen tökéletesen működött így 1GB al is!) Videókártya: Nvidia Geforce 9400GT (1GB) mondjuk a winyóm az nem a legjobb. Egy laptopba való Samsung winyó van benne. Emiatt lehet? Mert elromlott a régi és egy ilyen laptop winyó volt itthon és passzolt bele és nem volt pénzem új winyóra. Ez a winyó 2010 nyara óta van benne és ezzel is ment mondjuk normálisan. Kb. 2 hónapja lett a gép 100% osan újratelepítve vírusirtás minden de ugyan az. Ha valakinek lenne ötlete az kérem írja le! Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)
2012. jan. 20. 00:15
 1/5 anonim válasza:
hangkártya telepítés ha integrált akkor alaplap telepítés, ha egyik sem akkor nettel van valami hiba a gépeddel szerintem semmi
2012. jan. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csiß ***** válasza:

Esetleg csinálhatnál egy winfos és játék reinstallt.(én tuti ezt tenném)

A WoW szerintem 2 giga rammal is akadozni fog fővárosokban.


Laptop vinyó van a gépben? az hogy? :)

2012. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Helo! Írtam hogy nem rég lett ujratelepitve az egész gép 100% osan és előtte is már akadozott a hang másik xp t is raktam fel a jatekot utana raktam fel és akad a hang. Amúgy igen laptop winyo van a gépben mivel ugyan az a SATA ll és a csatlakozása mint a rendes winyonak csak ez kicsit lassabb.
2012. jan. 22. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
ui.: előbb kimaradt hogy nekem régebben meg tavaly is full akadas nélkül ment miden főváros 1gb rammal soha nem volt semmi bajom vele csak kb nyár vége óta és nem tudom miért.
2012. jan. 22. 19:33
 5/5 anonim válasza:
öreg
2013. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!