Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új PCI hangkártya - nincs...

Új PCI hangkártya - nincs hang, de a beállítások szerint lennie kellene. Ötlet?

Figyelt kérdés

Vadiúj PCI hangkártya - a típusa: Crystal SoundFusion CS4280 (2 output, 1 line in, 1 mic)

PnP, simán felinstallálja az XP magától, minden jónak tűnik: eszközkezelő szerint OK, hangbeállításnál is, lejátszók mennek, de:

nincs hang. Illetve valami digi-zaj az egér mozgatásánál, illetve eseményekhez rendelt hangoknál (pl. hibaüzi)-(ezt a zajt a master elnémítással sem tudom levenni)

Rengeteg drivert letöltöttem, egyik se jó. Sőt valamelyik az egész XP-t hazavágta. A gyári CD se jó semmire.

Csatlakozás OK, hangerő OK.

2 különböző gépen is kipróbáltam. Ugyanaz.

Tudtok vmit?


2011. febr. 22. 22:28
 1/5 tamasoft ***** válasza:
Dobd ki. Leírásod szerint igazi "jófajta" kártya lehet, amitől még egy alaplapi is jobb. Ha már mindent megpróbáltál valószínű, hogy a kártya nem jó. Bár a digitális zaj valami zárlatra, vagy áthúzásra utal, de gondolom a csatlakozásokat már százszor átnézted. SB bontottan 500 Ft, az biztos megy. A tapasztalat szerint egy gépben általánosságban a hangkártya a leglabilisabb eszköz (és az SD RAM volt még).
2011. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kímélt Sound Blaster Live! 1.500Ft.

És milliószor szebben szól mint ez.

2011. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi :(

Ettől féltem - akkor SB.

2011. febr. 23. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én azért még nem temetném.

Nem lehet visszavinni, oda ahonnan vetted? Hogy ott műxik-e?

2011. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Visszavittem az üzletbe - 3 napon belül, korrektek voltak, egyből kicserélték, sőt egy csomó jó tanáccsal is elláttak, de szerencsére nem kellett kipróbálnom egyiket sem: az új tökéletesen működik. Az első alkatrész volt hibás.


Köszönet a válaszadóknak! :D

2011. febr. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!