Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI VR630-as laptopban hogy...

MSI VR630-as laptopban hogy kell bekapcsolni a beépített mikrofont?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 16:05
 1/8 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Ha azóta rájöttél, megírhatnád! :)
2009. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van! Ha azóta sikerült megírnád, hogy hogy csináltad?
2010. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok: nekem nem sikerült azóta sem. Szerintem kispórolták belőle vagy nemtudom.Nálam a Bluetooth sem működik :) :(
2010. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem sikerült!!! Honlapon van fent driver, azt rakd fel újra és menni fog;) bluetooth nekem sem megy. meg az eco gomb sem, bár nem tudom az mire lenne jó. meg az eco melletti gomb sem, amin egy hangjegy van. neked azok működnek?:)

[link]

2010. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszi, sikerült, de a bluetooth nálam sem jó. Viszont az említett 2 gomb működik. Az eco-val módokat állíthatsz be: filmnézős, játszós, irodai, akksi-kímélő, stb. A hangjegy pedig Cinema ON/OFF gomb, ami szerintem ilyen filmnézős gomb lehet. :)Nem szoktam használni ezeket :) Azért még jó, hogy a wifi működik, nem? :P
2010. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Az ECO nekem sem működik, de ez op.rendszer függő, úgy olvastam, hogy az csak Vistán megy, meg lehet a Windows 7-en így akkor már. De nekem meg XP-m van.

Bluetooth gomb meg csak úgy rajta van...nem mindben van viszont, amikor én ezt vettem láttam a leírásban h nincs benne, meg is lepődtem amikor láttam h van fent ahhoz is egy gomb.


A beépített mikrofonhoz pedig ugye a driver kell, amit fent említettetek már.

2010. jún. 12. 10:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaa és nemcsak az ECO-s gomb, hanem a mellette lévő is op.rsz. függő.


Neked (akinek működik az a 2 gomb), milyen operációs rendszered van???:)

2010. jún. 12. 10:52
 8/8 anonim válasza:

sziasztok!

nekem is az a problémám, hogy skype-nál vagy akármilyen kamerázásnál a másik fél nem hall. láttam, hogy belinkeltetek egy drivert, de sajnos a page not found :D meg tudnátok mondani annak a drivernek a nevét? segítségetek kösziiii

2013. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!