Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom meg hogy milyen...

Honnan tudom meg hogy milyen hangkártya drivert kell feltelepíteni egy olyan gépre amihez nincs közvetlen hozzáférésem, azaz a számítőgép tulaja ezt hol tudja megnézni, mert szoftvert nekem kellene keresnem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 12:42
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Felrak valamilyen rendszer diakoszigai szoftvert.

Everest/AIDA64, SIW, SiSoftware Sandra, stb.. és megnézi.

A legtöbb számítógépben amúgy integrált hagkari van, szóval az alaplap pontos típusúnak ismerete is elég hozzá. Ez alapján le lehet tölteni az alaplapgyártó honlapjáról.

2012. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Hardwerazonositó segitségével.



Megtalálod : Eszközkezelő - Egyébb Eszközök (amit nem ismert fel)-Katt kétszer a kérőjles eszközre, majd Részletek Fül - Ott a Lenyitható ablakot "Eszközpéldány azonositójáról" tedd átt "Harvareazonositó"-ra és az alatta megjelenő ablak első sorára kattints rá, majd CTRL+C A googliban pedig CTRL+V Ha nem talál semmit akkor a REV-et és a SUBSYS-t ki lehet törölni a végéről és ugy megismételni a keresést.


Minta : [link]


Sok sikert. Üdv.

2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!