Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet msn-fiókot...

Hogyan lehet msn-fiókot törölni? Töröltem a Windows Live Id fiókot, de az MSN programba még mindig be tudok jelentkezni, hogy tudom véglegesen törölni az egészet?

Figyelt kérdés

Két msn fiók van egy enyém egy páromé. Ö szeretné sajátját törölni mert enyémet ellopták, és semmi módon nem tudom helyreállítani amiket linkek jelszó módosításra vagy account helyreállításra a microsoft küldött mind ugyanazt adja: "Adatbázis hiba kérjük próbálja később" nos ez tart két napja. Ezalatt minden ismerősömet zaklatják ezt többen jelezték...vírusok előfizetős oldalak...stb. Microsoft live id-m be belépni sem tudok jelszó módosítás hiányában, amennyiben az ügyfélszolgálatot szeretném felkeresni még bankszámla adatokat is kér (ugye mire fel azt nem tudom) és hozzá teszem mindezt hivatalos Microsoft oldalon.


Minek után én ily pórul jártam párom szeretné törölni a sajátját, de Microsoft Live Id fiók törlése után is az MSN továbbra is belép és működőképes adatokkal és ismerősökkel.


2012. jan. 21. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!