Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza állítható még? Menthető...

Vissza állítható még? Menthető vagy már túl késő?

Figyelt kérdés
Közel egy éve letöröltem a Sims2-őt(tudom jó nagy hülye vagyok) a gépről tele letöltésekkel..most nagyon megbántam.Az lenne a kérdésem hogy valami program vagy ilyensmi amivel vissza lehet állítani?vagy legalább a Downloads mappát amiben a letöltések voltak..több évig gyűjtögettem:( vagy hallottam olyat hogy vissza lehet naplózni vagy mi a gépet arra az időpontra mikor még nem volt letörölve és akkor a régi lesz..valaki segítene?:(
2012. jan. 22. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak akkor van esély a visszaállításra, ha azóta nem történt újabb anyag másolása az adathordozóra.

Ha igen, akkor az nagy valószínűséggel az új felülírta, azaz nem lehet visszaállítani...

2012. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az mit jelent hogy ha azóta nem történt újabb anyag másolása az adathordozóra? bocs ehez hülye vagyok:S
2012. jan. 22. 10:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogyha törölsz valamilyen adatot a gépről az nem tűnik el csak a partíciótábla íródik át. valójában az adat továbbra is megtalálható a merevlemezen egy adott szektorban. mikor törölsz valamit a merevlemezről az adat nem tűnik el csak a windows az adott szektort módosíthatónak nyilvánítja ezáltal ha más adatot is töltöttél le akkor valószínűleg az adott szektor módosult ezáltal nem állíthatóó vissza.
2012. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tehát ha a sims után is töröltem?vagy mi?egyátalán nem értem...
2012. jan. 22. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:

Van a HDD-d. Azon a helyen ahol a program volt valószínűleg új adat került, ezért nem biztos hogy visszaállítható. Minél régebbi cuccot akarsz visszahozni, annál kisebb rá az esély. Ha a rendszervisszaállítás be van kapcsolva, akkor lehet egy olyant csinálni egy évvel előbbi időpontra, amikor még fent volt a SIMS2, de ilyen sok időre nem lehet visszaállítani, ha mégis akkor minden olyan el fog tűnni a gépedről, amit az utóbbi egy évben feltettél, ezért inkább az első módszert ajánlanám:


[link]


Ez egy adatvisszaállító, ingyenes. Felteszed és a többi adja magát. Kijelölöd, hogy melyik partíción szeretnél helyreállítani és végignyálazza a géped, hogy mit tud megmenteni. Ha a SIMS nem lesz közte akkor így jártál. Ha közte van a SIMS2 könyvtára akkor kijelölöd visszaállításra és visszaállítod EGY MÁSIK partícióra. Véletlenül se arra, amin most volt... Ha kérdésed van szólj...

2012. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
valaki egyszerű "paraszt" nyelven írja le:(
2012. jan. 22. 11:08
 7/17 A kérdező kommentje:
értem eddig köszönöm csak még azt hogy véletlenül sem arra a partícióra amin most volt?akkor hova?
2012. jan. 22. 11:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha windows 7 van a gépeden akkor ajánlatos bekapcsolni az automatikus mentést
2012. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen az van
2012. jan. 22. 11:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezzel bármilyen küső vagy belső mmerevlemezre lementheted a fontos fájljaidat és pl újratelepítéskor visszaállíthatod azt, hidd el nem véletlen került bele az oprendszerbe
2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!