Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt hallottam, hogy a Windows...

Azt hallottam, hogy a Windows márciustól megszünteti az operációs rendszerek ingyenes frissítését. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Pár ismerősömtől hallottam. Rákerestem a neten, de nem találtam semmit. Lehet ez is csak egy "kacsa" hír? (pl. amiket a Hírtelen nevű weboldal szokott készíteni)
2012. jan. 23. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kacsa
2012. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

G.

2012. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját érdekük hogy a rendszerek stabilak és frissek legyenek, a szolgáltatásuk része a frissítés biztosítása. Ugyebár elvileg te megvetted a rendszert, így már egyszer fizettél érte, úgyhogy a frissítés az jár ingyen.


Még ha fizetős is lenne, manapság már van jó pár megoldás amivel úgyis megszerzed ingyen magadnak ami kell.

2012. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget nem tudom elképzelni honnét vettek az ismerőseid.
2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az nincs benne, hogy a kalóz verziók kiküszöbölésére lesz ez? Mert már van ilyen operációs rendszer. És nem tudom, lehet kapsz egy kódot, ami egyszer használható fel, vagy valami ilyesmi, és akkor nem kell fizetned érte. Így a kalózverzióknál lesz csak fizetős.
2012. jan. 23. 16:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne hülyeség, persze nekem ez rossz lenne, meg több millió embernek. De nem lehet ez hülyeség, bár én is úgy vélem, hogy nem lesz ilyen.
2012. jan. 23. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű szerintem azt is feltörik 1x ahogy a windows 7 is átmegy minden eredetiségvizsgálaton
2012. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószinűleg olyna hírt hallhattál, hogy mondjuk a Windows XP frissítéseit szünteti meg (vagy még korábbit). De akkor azt úgy, hogy egyáltalán nem lesz. Ezt hívják úgy, hogy megszünteti hozzá a terméktámogatást.

Fizetőssé nem fogja tenni.


Illetve még azt hallhattad márciustól, hogy nem fog tovább élni a Tisztaszoftver szerződés, tehát iskoláknak és tanulóknak nem lesz (legális) ingyenwindows+office.

2012. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!