Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus K53SV notim van. Win 7...

Asus K53SV notim van. Win 7 64 bit van rajta. Telepítenék játékokat, és többször is azt írta a setup. Exere kattintva, hogy nem win 32 alkalmazás. Gondolok itt Gta 4re, Driver SFra, és hasonló játékokra. Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 13:29
 1/5 djhell ***** válasza:

nekem ugyanilyen gépem van (1 hónapja vettem) de még nem találkoztam ilyennel, akármit telepítettem elindított, honnan töltötted le a játékot?mert van pár játék amit nem lehet használni köszönhetően a hibás feltöltésnek...nézz utána hozzászólásoknál(ha torreentoldalról van, hogy másoknak ment-e)...

letöltés közben nem sérült tuti ?:)

2012. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretném megnevezni,magyarország egyik legnagyobb oldaláról.biztos hogy nem serult,minden okés vele.utánaolvastam,masoknak okés volt.te is 64 bites rendszert használsz?köszi:)
2012. jan. 25. 19:57
 3/5 djhell ***** válasza:
igen 64 bitest :)...én telepítettem újra mert én Olaszországból hozattam (romániában lakok) és ugyebár olasz windows volt rajta természetesen 64 bites :)...de ahogy leírtam nekem tökéletesen megy és maximálisan meg vagyok elégedve vele :)
2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam 32 bitessel is,ugyanaz a probléma.valószínü,hogy hibás lehet a képfájl.ezzel szenvedek már napok óta.:S Én is maximálisan megvagyok vele elégedve.ár/érték arányban nem találtam ennél jobbat.igazabol,nem talaltam még rendes kihívást,amivel megizzaszthatom a gépet.:) köszönöm a segítséget,sok sikert a notihoz!fel kell adnom a próbálkozást,mert mennem kell dolgozni,majd 8 hét múlva ha itthon leszek,folytatom.Üdv:)
2012. jan. 26. 00:34
 5/5 djhell ***** válasza:
igen valószínű, hogy a képfájlal lesz a probléma, ha a továbbiakban bármi segítségre lenne szükséget irj üzit :) Sok sikert neked is a notihoz!! :)
2012. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!