Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme van a MineCraft-nak?

Mi értelme van a MineCraft-nak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Jó kérdés...kb mint a facebook...semmi
2012. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Ott a pont.... faceb0k sucks.

Én kipróbáltam anno a 0.8 at,elvoltam vele kb fél óráig aztán felidegelt mert az inventory kb oan volt mint ha nem is lett volna.

Egy haverom szokott róla dumálni(én meg csak bólogatok XD) ,hogy miket lehet benne csinálni pl.:Birodalmi lépegető,vagy szószerint akármit....természetesen pixelről pixelre.

Lényegében(úgy olvastam) h,túlélni kell az általad épített világban,sersanyagok is vannak meg talán fegyverek is.

Am a játékot csak akkor ajánlom ha legózol vagy csak rengeted szabad isőd van....de amúgy....inkább vedd meg a MW3-at aztán gyere tolni .D

2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Argloss ***** válasza:
69%
Túlélsz, fejlődsz, megkeresed az átjárót a főellenséghez, legyőzöd a főellenséget. Persze sok más értelmet is lehet benne találni.
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő benne vagyok :) szerettem anno a MW2-őt is :)

mennyibe kerül a 3 ?


am nem tudom.. hát... elég érdekes ez a mcraft, szeretek nagyon legózni így 20 éves fejjel is .. de ez mégse az igazi.. inkább maradok a régi jólbevállt játékoknál

2012. jan. 25. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Az az igazság, hogy sok minden és semmi. Ez kettő egyszerre. Sok mindent tudsz benne csinálni, de ugyebár ez is rétegjáték. Tudsz túlélni, főellenséget legyőzni, simán építeni, de szerintem a játéknak a legdurvább és a legérdekesebb része az elektronika. Nagyon durva szerkezeteket lehet benne építeni, mondjuk olyat, ami számolja az időt, gombnyomásos kódokat és még egy csomó mindent. Szerintem megér mindenkinek egy próbát (mondjuk először csak letölteni, kipróbálni, videókat nézni stb.).
2012. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zsomkovacs ***** válasza:
75%
Ha sok időd van, és értesz hozzá, akár még egy számítógépet is összehuzalozhatsz. Vagy keress olyan szervert, ahol engedélyezett a griefing, és próbálj túlélni.
2012. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krumplievő5 válasza:
80%
A Minecraft-ban én azt szeretem,hogy nem olyan hogy vannak kuldetésed stb.mész pályákon és a játéknak vége és kész.Ebben a játékban valóban odamész ahova akarsz,azt csinálsz amit akarsz,szörnyeket abálsz :D na persze nem gépfegyverre gondolok :D hanem kardal és ijjal, hatalmas házakat is epithetsz,vasutat,akár hatalmas gépeket,de mondjuk pl. egy egyszeru buzafarmot is,bányászhatsz(errol szol a játék amugy)kulonfele érceket. Egyszoval nincs megszabva mit kell csinálnod,persze lehet hogy az egész blokkokbol áll és vki azt mondja hogy ez vmi vacak (persze nem a válaszadokra célzok :D)és hogy ez dedos játék,De nem az...
2012. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%

Mine=bányászás

craft=barkácsolás

2014. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy építs, bányássz, gyűjts dolgokat, multiplayerben amúgy sokkal élvezetesebb másokkal játszani vele.
2018. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Máté_000 válasza:
100%

Rengeteg lehetőség van a játékban...

Ha akarsz túlélhetsz.

Ha akarsz építhecc kreatívban.

Ha akarsz játszhacc kalandpáján.

Ha akarsz túlélhecc 1 élettel.

Ha akarsz játszhacc másokkal mármint szervereken és a Minecraft logikai játék.

+ ott van a szerverkészítés modkészítés (egyben programozás)

2020. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!