Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne megoldani, hogy...

Hogy lehetne megoldani, hogy működjön a portal 2?

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt egy olyan problémám, hogyí amikor megvettem a játékot első nap elindult, de másnap amikor elindulna a játék fekete képernyő van, beakad a hang és kikapcsol a monitor! Másnap frissítettem a vga drivert és megint működött! De megint reggel amikor felkeltem megintcsak nem indult el! Ekkor meguntam és letöröltem. Ez még kés lenne DE KB. 5X TÖLTÖTTEM LE KALÓZ VERZIÓBAN ÉS AZOKNAK SEMMI BAJUK SEM VOLT! Sőt! Intem GMA x4500-am van, és a tört(Ami sokkal instabilabb) szuperül ment és az eredeti meg nem jó! Nem lehetne valahogy megoldani, hogy megint működjön videókártya csere nélkül?
2012. jan. 29. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vidd vissza a játékot.
2012. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Laptop vagy sem?
2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Asztali gép! Amúgy biztos, hogy a gépemmel van a baj, mert amint beírtam a termékkulcsot a steambe engedte letölteni is, és kb a 4. újratelepítésnél már onnan töltötem le és ugyanezt produkálta!
2012. jan. 29. 19:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha asztali gép, akkor miért nem veszel bele egy használt videokártyát? Már 2000 forint alatt is kapsz, és akkor nem kéne az Intel sz@rral szívni állandóan. Nyilván alapszintű kártyát kapsz ennyiért, de az integráltnál jobb lesz, hidd el.


Hogy valami konkrétabb segítséget is adjak, próbáld a játékot "-dxlevel 81" kapcsolóval futtatni.

2012. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugi már intézem [link] ennek a beszerzését! Amúgy mit is csinál a -dxlevel81?
2012. jan. 29. 19:31
 6/14 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT BOCSÁNAT [link] ennek a beszerzését!!!!
2012. jan. 29. 19:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Az vinni fogja full HD-ben maxon. Dxlevel 81, ahogy ránézésre is sejthető, elvileg DirectX 8.1 módba kapcsolja a source motort, ami kompatibilisebb a régi/sz@r kártyákkal, és kevesebbet fogyaszt (és rondább is).


Nem tudom, hogy a Portal 2 motorjával működik-e még, próba szerencse.

2012. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És a -dxlevel95 tel má lehet, hogy nem indulna el?
2012. jan. 29. 19:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan biztosan nem létezik. Hallottál már DirectX 9.5-ről??? o_O


A játék alapból 9.0-át használ, ennél lejjebb más csak a 8.1 van.


Még egy ötlet: Próbáld meg 3DAnalyze progin keresztül futtatni.

2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, háth megpróbálom mind2t :)
2012. jan. 29. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!