Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne megoldani, hogy...

Hogy lehetne megoldani, hogy működjön a portal 2?

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt egy olyan problémám, hogyí amikor megvettem a játékot első nap elindult, de másnap amikor elindulna a játék fekete képernyő van, beakad a hang és kikapcsol a monitor! Másnap frissítettem a vga drivert és megint működött! De megint reggel amikor felkeltem megintcsak nem indult el! Ekkor meguntam és letöröltem. Ez még kés lenne DE KB. 5X TÖLTÖTTEM LE KALÓZ VERZIÓBAN ÉS AZOKNAK SEMMI BAJUK SEM VOLT! Sőt! Intem GMA x4500-am van, és a tört(Ami sokkal instabilabb) szuperül ment és az eredeti meg nem jó! Nem lehetne valahogy megoldani, hogy megint működjön videókártya csere nélkül?
2012. jan. 29. 19:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ki kell valamit pipálni oldalt a 3d analyze-ben?
2012. jan. 29. 19:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Próbálgatás alapon megy a dolog.
2012. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A 3d analyze kizárva mert nem indul el! A -dxlevel81 et hogyan írjam be? Megprbváltam a neve mögé meg mindenhova de nem volt jó!
2012. jan. 29. 20:05
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké, elindult a dx 8.1-el(Ki tudja, lehet hnap megint nem fog menni!) és minden beállítást levettem a legminimumabbra! Igaz, nem sok grafikabeli dolgot vettem észre:/
2012. jan. 29. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!