Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rosszul telepítettem a Windows...

Rosszul telepítettem a Windows 7-et, vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy laptopot. Free Dos volt rajta, semmi más. Win7 Ultimate 32 bit-et feltelepítettem rá. XP-t rutinmeló, de Win7-et még sose próbáltam. 500 gigás a HDD. Amikor megkérdezte hogy hova telepítse, volt egy kb 411 gigás részegység, mellette egy egygigás körüli (a gyári cuccokkal) és még volt egy 0. partíció vagy valami. Úgy szerettem volna, h létrehozok egy 100 gigás partíciót és arra tolom fel a windows-t, a többin pedig a cuccaim lesznek. Amikor azonban beírtam, h mekkora legyen a partíció mérete, 43 gigánál nagyobbat nem engedett létrehozni. :( Oké, beletörődtem, létrehoztam a 43 gigás új részt, megformáztam és oda feltoltam a win7-et viszonylag könnyen. Majd feltelepítettem minden drivert, ami a laptophoz járó cd-n volt. Aztán nyitottam egy intézőt, láttam, h C és D meghajtó van. Mindkettőn ugyanazok a mappák. :O A C meghajtó mellett a könyvtárszerkezetnél láttam, h van egy windows jel, gondolom oda került fel akkor a win7. De a D meghajtón ugyanazok a mappák voltak, mint a C-n...
2012. jan. 31. 10:03
 1/3 nrrolli ***** válasza:

[link]


:))

2012. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nrrolli ***** válasza:

ui az összes particiot törölni kellett volna !

és újakat létrehozni

2012. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor most az gáz, h a C és a D meghajtón ugyanaz van? :D
2012. jan. 31. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!