Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer Aspire One D257 netbookom...

Antalze82 kérdése:

Acer Aspire One D257 netbookom van. Windows 7-et telepítettem rá. A legváratlanabb pillanatokban lefagy. Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Figyelt kérdés
Win7-et már frissítettem, s közben is lefagyott persze. Nincs semmi hibaüzenet, csak lemerevedik a gép.
2012. jan. 1. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem melegszik túl? Érdemes megemelni az alját. Egy próbát megér.
2012. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem melegszik. Most raktam fel az SP1-et. Kíváncsi leszek. Ha megint csinálja, megy vissza az üzletbe.
2012. jan. 2. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Vissza? Mostanában veted és össze is omlott.. amúgy ha nem melegszik akkor valószínű hogy rossz az OP rendszer (nem hiszem hogy hardveres gond mert még garis)
2012. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bőven lehet hardveres is, egyik ismerős két közt cseréltette ki a laptopot. Gyári hibás volt.
2012. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* két ünnep közt
2012. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
OP hiba volt. Win7 SP1 tökéletesen megy rajta. Mázlija van a gépnek. :D
2012. jan. 4. 18:23
 8/10 A kérdező kommentje:
A hiba visszatért! :( Most szétverem. Frissítést feltelepítette, s azóta fagy néha.
2012. jan. 9. 10:49
 9/10 anonim válasza:

Hali!


Nkm is ilyen gépem van, neked a 2gb ramod van vagy 1 ? mert ez is típusfüggő... Amúgy nkm akkor fagy meg nagyon sűrűn ha wifiről netezek és nem vezetékről... Amúgy szerintem az 1ik legnagyobb hibája ezeknek a gépeknek, hogy kevés a ramja.. és hát a win7 nek az én esetembe kevés az az 1 gb...

Amúgy meg lehet hogy érdemes lenne megpróbálni elküldeni szervizbe hátha téll gyári hibás... ( én is ezt fogom tenni )


1 kis tipp: Smart ram 2.0-val 50%-al le tudtam csökkenteni a használt memóriát és ez nagyban lecsökkentette a megfagyások számát! :)

2012. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam közel egy év használat után most jelentkezett ugyanez a probléma. A fagyások csak wifi használat közben jelentkeznek. A megoldás a BIOS frissítése 1.15-re. Nálam teljesen megszüntette a fagyásokat.


Innen lehet letölteni:

[link]

2012. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!