Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti street fighter 4-hez...

Eredeti street fighter 4-hez nem adnak az internetes regisztrációhoz szükséges cd kulcsot?

Figyelt kérdés
Megvettem teljesen eredetiben a játékot, fel is raktam, fut is, azonban kéri a regisztrációt a windows live-ba és kéri a cd kulcsot, amit elvileg a kézikönyv hátoldalára nyomtattak ki. a baj az, hogy annak ellenére, hogy a kézikönyvben is ezt írják, hogy a hátoldalán van, nem szerepel ilyen kód, és ennek hiányában nem lehet a játékban menteni, ami valjuk be, hogy baromi idegesítő főleg annak tudatában, hogy nem kalózkodtam le a játékot , hanem megvettem, és még szivatnak is. Akárkinek vannak hasonló gondjai? Valaki tud erre megoldást, vagy a cd-n van valahol a hozzárendelt kulcs leírva? Én nem találtam. Köszi!

2012. jan. 31. 20:59
 1/2 anonim válasza:

Érdekes,az SF4hez próbáld meg ezt:

CXDBL-FMDBX-URGAJ-XREA7-XXD4W

2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen ugyanez a problémám.
2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!