Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » C:\WINDOWS kicsit sokat...

C:\WINDOWS kicsit sokat foglal (26gb) mit törölhetek le belőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 07:59
 1/4 A kérdező kommentje:
azon belül a "system32" 21gb-t..
2012. febr. 1. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Windows/temp mappa tartalmán (nem a mappát) kívül nem ajánlott semmit, főleg nem a system32-t. A profilhoz tartozó application data/temp mappán kívül nem ajánlott semmi mást.

Ha nincs hely a partíción, akkor az általad ráhelyezett programokat és egyéb fájlokat (kép/videó/hang/dokumentumok) helyezd át máshova, töröld vagy archiváld, de ne a rendszerfájlokat kezd el szelektálni és törölgetni random módon. Nyerhetsz vele tárhelyet, sok esetben elég sokat, amikor kritikus fájlok hiányoznak és újra kell telepíteni a rendszert.


Egy rendszertisztító program, például CCleaner segítségével meg tudsz szabadulni a felesleges fájloktól és bejegyzésektől amik a rendszerfájlok között vannak, és az csak azt törli amit szabad.

2012. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy beletörölj, a System32 maga a Windows! Telepitheted újra. Azt ajánlanám, hogy pakold át a saját cuccaidat a D-re vagy R-re. (CD_DVD meghajtó lehet R-en is). Csak a rendszer maradjon a C-n. Nálam így van, a D-n bőven van helyem. És ráadásul a jogosultságot is megoszthatod, készits magadnak saját Felhasználói fiókot és onnan menj fel a netre. Rendszergazdaira csak akkor, ha valami dolgod van ott (pl. Windows frissitések). Ehhez persze meg kell osztani a netes progikat (Firefox, levelező stb.). A saját fiókról netezés is egyfajta védelem.
2012. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!