Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért modják azt hogy a...

Miért modják azt hogy a windows xp jobb mint a windows 7?

Figyelt kérdés
Elegem van már az xp-ből holnap fogok frissiteni win7 homera.És az majd tényleg szarabb lesz mint az xp? A gépem megfelel a win7 követelményeinek.
2012. jan. 31. 20:23
 1/7 nrrolli ***** válasza:

Mert még nem ismerik vagy nem megfelelő gépre vagy nem megfelelő tudással telepítették

vagy ....:)

2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%
miért mondják egyesek azt hogy finomabb az alma mint a körte??? ugyan olyan megválaszolhatatlan.
2012. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
attól még hogy megfelel a követelményeknek attól még nem lesz jobb,sőt gyorsabb.a win7 legendásan sokat eszik a rendszer erőforrásokból.nem utolsó sorban a winxp is az sp3-mal vált jó rendszerré,addig voltak problémái.de ha nem próbálod ki sosem tudod meg...
2012. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sanyi1992 válasza:
Én is nem rég váltottam win xp-ről win 7-re és nekem semmi bajom nincsen a win 7-tel szerintem nem rosszab mint az xp de de amig nem próbállod ki adig nem tudod meg igazábol nekem nincs vele bajom de ez felhasználotól géptől és igénytől függ, hogy ki milyennek tartja
2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áttértem win7 home-ra és szerintem sokkal normálisabb gyorsabb kompatibilisebb az xp-nél
2012. febr. 2. 19:37
 6/7 nrrolli ***** válasza:
:)
2012. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az XP már lejárt lemez, annál már csak jobb létezik, de ha annyire szereted az XP-t tegyél win7 ultimate-et és tedd fel az XP mode-ot.És azért van hogy egyeseknek szarul működik mert gyökeresen sokat változott az XP óta, ezzel együtt az igényei is nőttek, sokat eszik hardverből, tehát nem elég csak éppen a min.követelményt elérni, legalább az ajánlott követelmény felett kell legyen legalább 1 fokkal, nekem elhiheted.Tehát fejlessz pár hardvert és utána win7 ultimate.
2012. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!