Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot, és honnan...

Milyen programot, és honnan tölthetek le ha több darab kis dvd lemez (1.4gb) tartalmát átt akarnám égetni egy nagy dvd re? Pl.2 vagy 3db. kis dvdt egy nagy dvd lemezre. Ja, es vistám van.

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl imgburn-nel az egyes kis DVDkről iso imaget készitesz, melyeket utána fileokként kiirsz DVDre (szintén imgburn-t javaslom, de gyakorlatilag bármi DVD író alkalmazás jó, még a vistába beépített is). Ezek utan a "nagy" dvd-n lévő iso-kat pl. daemon-toolssal tudod bemountolni.


Ha félreértettem a kérdést, és a kis DVDken csak "sima fileok" vannak, amit siman 1 DVD-re akarsz rakni, akkor pedig átmásolod mindet a winchesterre, és simán kiirod akár a vistával.

2009. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vista alatt nem tudom mi a helyzet, de xp-n TMPGEnc DVD Author-ral csináltam ilyet. Az 1,4-es dvd-k tartalmát lemásoltam a hdd-re, majd szépen beolvastattam a programba, és készített egy dvd-t, ami akár menüs is lehet...

[link]

2009. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!