Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapom az alábbi hibaüzen...

Miért kapom az alábbi hibaüzenetet a FEAR: Extraction Point feltelepítése után?

Figyelt kérdés

Erről a hibaüzenetről van szó:

[link]


A játék eredeti, boltban vettem. Régen is játszottam vele, csak mikor újratelepítettem a gépemet, akkor nem raktam fel rá újra. Most azonban játszani szerettem volna vele, de amikor el akarom indítani, akkor ezt a hibaüzenetet kapom. Amikor telepítettem a játékot a CD kulcs beírásánál sem adott semmi hibaüzenetet, az eredeti kulcsot használtam, amit a játékhoz adtak.

Tudom, hogy ez kiegészítő lemez, az alapjátékot is feltelepítettem előtte (ez is eredeti, nem letöltött).

Valaki tud valami megoldást? Mi lehet a hiba?



2012. febr. 1. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
pedig a licenc kulcsal van valami de ha eredeti mint ahogyan írod akkor én uninstalállám mind a 2 játékot és újratelepít szerintem valami nincs összhangban
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem mindkét játékot, de a probléma ugyanúgy fennáll, ugyanazt a hibaüzenetet kapom, mikor elakarom indítani a kiegészítőt.

Nem értem, miért csinálja ezt, régen is játszottam ezzel a játékkal és akkor működött. És tényleg eredeti mindkét játék.

Mondanám, hogy akkor az alapjátékkal játszom, de az se tökéletes, mert a játékon belül nem lehet az egeret használni, pedig régen ezt használtam a jobbra és balra forduláshoz, és az egérgombokat lövésre és közelharcra.

Jó át tudom állítani valami más billentyűre, de a mozgás az egér nélkül nagyon darabos marad.

És még új profilt sem lehet készíteni, meg a játékot sem menti el, így pedig értelmetlen játszani vele.

Hát ez azt hiszem rejtély marad sajnos. Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni. :)

2012. febr. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!