Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrentben a beállítás->beáll...

Utorrentben a beállítás->beállítás kalauznál melyiket válasszam sávszélességnek? Miben különbözik egyik a másiktól?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__26..

Ezt a kérdést én írtam ki... De mégiscsak van vmi hiba: ha újrafuttatom a tesztet azt látom, hogy automatikusan Germany, Hamburgra van állítva a sávszélesség..És olyankor a sávszélesség mellett piros X lesz a teszt futtatása után... Viszont ha átállítom az alatta lévőre (Greece, Athens) v. egy másikra pl France, Paris.. Akkor zöld pipa lesz mellette a teszt után.. Miben különbözik a Germany, Hamburg és pl. a Greece, Athens egymástól? Miért nem jó a Germany, Hamburg amit alapból állít be a torrent?


2012. febr. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem nincs kiválasztva semmi, és minden normálisan működik.

ha a zöld pipára hajtassz akkor sok sikert a további próbákhoz.

2012. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a zöld pipára hajtok, hanem arra h megfelelően működjön a program és rendesen seedeljen.. Az érdekelne h jelent e vmit h ha a sávszélességnél hiba van..
2012. febr. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!