Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Cod vagy Bf?

Figyelt kérdés
multiplayer-re gondolok :D azaz..Call of Duty sorozat vagy Battlefield...:D
2012. febr. 2. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Bruhahaha.

Viccnek is rossz.

Még csak egy súlycsoportban sincs a kettő.

Egyértelműen Battlefield.

2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én COD MW2-vel szoktam játszani multiba, és szerintem k*rvajó játékélménye van, főleg TS-el pár haverral ugyanazon a szeron jó szórakozás :)

Egyébként a Battlefield sem rossz de az erős túlzás hogy nincsenek egy súlycsoportba xD Ez a vicc :)

A kettőt meg egyébként nem érdemes összehasonlítani mert attól függetlenül hogy FPS kategória, hatalmas különbségei vannak.

Mintha NFS Undercovert próbálnád a Colin McRae Dirt 2-vel összehasonlítani (szimulátor-szimulátor)

2012. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aha :) én még csak a cod black ops multijával játszottam /meg játszok is/ de nekem az bejöön :D és most tervezem megvenni majd a battlefield 3-at :D
2012. febr. 2. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Akkor kezdheted is árulni a COD-ot, mert utána csak porosodni fog a polcon.
2012. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
kinek mi nekem a cod jobb nem annyira po tatlanak a fegyverek mint bfbe stb de kinek ez kinek az amugz a 7 es nem annyira jo mw3 szebb grafikailag.
2012. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem annyira po tatlanak a fegyverek"

Jaa, tipikus COD-os betegség, hogy nem tudnak lőni. :D

BF3-ban nagyon élethűen viselkednek a fegyverek, valós visszarúgás, valós pontosság.

COD-ban kb mintha kartonpapírpuskákkal lövöldöznél, quickscope, meg 360+noscope, meg ilyen baromságok...

2012. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sorry elírtam telefonról.:)

Azért nem olyan mintha kartonpuskával lőnénk, de tény és való régi motorja van bár szerintem grafikailag a cod se annyira rossz.

2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hufika válasza:
Bf3 egyértelműen dobd ki a kukába azt a bén a COD-ot
2012. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint a65%-os válaszoló még nem látott fegyvert élteében.
2012. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem csak ízlés kérdése. A CoD-ba jóval pörgősebb a játékmenet és kevésbé reálisabb. A BF-ben pedig jó nagy pályák vannak és néha 1-2 percet is kell rohangálni, hogy találj egy ellenséget, aztán leszed egy csipás... na én az utóbbit egy idő után meguntam és letöröltem a faszba. :D Nekem jobban tetszik a CoD... lehet hogy nem valami reális és nem sokat kell benne taktikázni, dehát ízlések és pofonok, azért nem szarozom le a battlefieldet, mert nem tetszik a játékstílusa.
2012. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!