Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Geforce GTX460-at akarok...

Geforce GTX460-at akarok venni. Megéri?

Figyelt kérdés

Valaki meg tudná nekem mondani hogy ennyiért megéri-e?

45900 Forint

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. febr. 2. 15:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/135 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted hogy nem ilyen stílusú? Aki edz az mind csakis nagy arcú bunkó "lenyomlak köcsög" stílusú lehet mint te, úgy gondolod? Hát képzeld el vagy tévedve, semmi okom hogy kamuzzak neked, nem ismerlek, és nem is érdekelsz, meg te sem ismersz engem.

A lenyomásról meg annyit hogy majd akkor gyere vissza ha IQ-val nyomsz le...


De amíg ez nem így van, addig legalább a saját érdekedben hallgass az okosabbakra, és vedd amit Én és Alex ajánlottunk, nem véletlenül ajánljuk azt, elhiheted. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, az ipon megbízható, és azok amiket linkeltem feljebb mind jók, az MSI és a Sapphire is.


A GTA meg egy játék a sok közül, ez semmit nem mond, ha sok játékot nézel akkor átlagteljesítményben ez a helyzet:

[link]

Emellett a Geforce többet is fogyaszt:

[link]

Amiből következik hogy teljesítmény/fogyasztásban is rosszabb:

[link]

És ha ezt még megfejeljük azzal hogy amit venni akarsz GTX460 az 46ezer, a 6850 meg 40, vagy 43-ért már komolyabb hűtésű is van, akkor már talán kapisgálod miért ajánljuk a Radeont.

2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/135 anonim ***** válasza:
+ Még annyi hogy a Radeonnal a TDR hibától sem kell tartani, és havonta jön hozzá friss driver, Nvidiánál meg akkor mikor kedvük van.
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/135 anonim ***** válasza:
Komolyan kinyúltam a kérdező értetlenkedésén :DDDDDDDDD
2012. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/135 anonim ***** válasza:
hát ezen be kell sz@rni :D nagykemény gyerek lehet el tudom képzelni. Kis p*cs általában ezek dobálóznak ilyenekkel 185 centi meg 95 kiló ja vaságyastól :D gyökér
2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/135 anonim ***** válasza:
kérdező:végűl azt a kaki kártyát megvetted?Most már hd 7850.
2012. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!