Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen dj programok léreznek...

Milyen dj programok léreznek az FLStudio-n és a VirtualDj-en kívül?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan hozzászólásokat, hogy "barátod a google", mert ott már rákerestem, de ezen a kettőn kívül nem találtam semmit. Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2012. febr. 4. 08:34
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, én még nem használtam ezeket.Én egy egyszerű online programot használok, elkészíted a zenét, majd le tudod tölteni.A másik a cool edit pro, azzal hangot torzítani, vágni gyorsítani, lassítani tud, meg mg van egy csomó hang effektje, viszont csak waw formátumot ismer fel.Én csak próbaverziót tudok, de letöltéshez van cracklock, egyszerűen benntmarad a gépen.Mindegy, küldök linket, onnan a teljeset le tudod szedni.
2012. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ableton live
2012. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az FLStudio DAW (Digital Audio Workstation azaz Digitális Hangmunkaállomás), nem találkoztam még olyannal, aki ezzel diszkózott volna. Egy DAW arra való, hogy szintetizátorokat, effekteket (reverb, chorus, filter) tölts bele, és több sávon egy komplett zenét állíts vele össze.


[link]


További professzionális DAW programok (ezek mind drágák):


Emagic Logic (Macintosh)

Steinberg Cubase

Cakewalk Sonar

Fruity Loops


Híresebb szoftveres szintetizátorokat, melyeket ezekben a "DAW" programokban zeneszerzésre használhatsz, a VSTi szóra keresve találsz. Zenei előismeret finoman szólva szükséges hozzá.


Az Ableton Live is DAW, de újragondolt felülettel. Mivel roppant gyorsan lehet vele dolgozni, előszeretettel használják élő zenére, különféle vezérlőkkel, de ezt még mindig nem nevezném klasszikus diszkózásnak, mert itt nem a zenék kézi összekeverése a cél, hanem magas színvonalú, teljes előadás bemutatása, kontrollerekkel való bravúrhangzások létrehozása.


http://www.youtube.com/watch?v=MGDLmNdPvRw


Az igazi klasszikus DJ programok, amit te keresel: (Ezekbe betölthetsz 1-2-3-4-sok kész zenét, és összekeverheted őket, akár külső kontrollereket is használva.)


Native Instruments Traktor

PCDJ

Pro DJ 5

MixMeister

(a már említett) Virtual DJ, és a többiek:


[link]

2012. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, nem, a Fruity Loops nem drága. :)
2012. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!