Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, h egyik nap...

Miért van az, h egyik nap pl.310 ismerősöm van, a másik nap 311, aztán 3. nap megint 310 és utána 311? Nem jelöltem vissza senkit és engem sem senki. Ezt egy ismerősöm csinálja? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:54
 1/2 anonim válasza:

Ha eloszor 310 ismerosodwan,es utana 311 akkor lehet walaki wissza igazolt.

De 311-röl 310 lesz,akkor esetleg walaki letorolt.wagy letiltott,es utana masnap feloldott!

:)


de azis lehetseges hogy walaki jarkal a feszedben,szaal szerintem walts jelszot is!:)

wesziteni semmit nem fogsz.

2012. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem volt semmilyen visszajelölés:).. Talán vki "hibernálja" magát, aztán visszaállítja.. Egyszer több, egyszer kevesebb, épp 1-gyel...


Azért köszi a választ.. Kizárt, h mászkáljon vki, de megváltoztatom:) Szoktam időközönként, kell is mindenhol:)

2012. febr. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!