Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn probléma! Az msn-ről...

Msn probléma! Az msn-ről eltűntek az ismerőseim. Hiába rakom újra vagy töltök le egy másik verziót semmi nem segít. De a poén az hogy az alap windows messenger-en minden ismerősöm megvan! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ja és mielőtt még valaki azt írná hogy vegyem fel őket újra az inkább ne is írjon!!!!!!!
2009. márc. 24. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Hm, nem is tudom, biztos ua azonosítóval lépsz be? Ha igen, akkor nem lehet, h ők letöröltek?

Én ezt nem értem, hogy lehet ilyen.

Szerintem szedd le a legújabbat, és hozzá a plust is.

2009. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsold ki a tűzfalad :)

Ha a webes felületen látszik, de a normál progiban nem, akkor jó esetben nem engedi be a tűzfal a contactlistet! :)

2009. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ugyan azzal az azonosítóval lépek be! és a plus is fent van
2009. márc. 24. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Semmi sem segített. Amikor újra raktam az xp-t akkor oldódott meg csak a gondom. Remélem te szerencsésebb leszel! Esetleg próbálj meg egy xp javítást.
2009. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

MIRE GONDOLSZ? SP 1, 2, 3 ? NEM NEM !

AZ SEM SEGÍTETT

2009. márc. 24. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A telepítő cd-ről csinálj egy frissítést.
2009. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez van velem is:S hogyan sikerült megoldanod?
2010. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

EMBEREK :D:D

Sikerült rájönnöm a megoldásra:D

Velem is ez volt hogy én nem láttam öket ők viszont láttak engem.

Na aztkell tenni hogy rámész hogy új partner felvétele aztán amikor beírtad az e-mail címét akkor a kategoriáknál választasz egy másikat én pl a Barátok kategóriába vettem fel az embereket és egyből látom is őket :D

2010. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!