Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 korlátozott fiók?

Win 7 korlátozott fiók?

Figyelt kérdés
Egy olyan korlátozott fiókot szeretnék létrehozni, ami ugyanazokat a beállításokat, fájlokat stb használja mint a rendszergazda, de nem tud törölni, telepíteni , kárt okozni stb.. Ezt hogy tudom megcsinálni?
2012. febr. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Start menü; Vezérlőpult; jobb felsőbe a Kategória legyen kiválasztva, aztán Felhasználói fiókok és családbiztonság; aztán Felhasználói fiókok; Másik fiók kezelése és itt engedélyezd a Vendég fiókot.
2012. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt idáig én is tudtam. De nekem az volna a lényeg, hogy ugyanazokat a fájlokat lássa, mindn programot használhasson, csak épp törölni, telepíteni stb ne tudjon. És ne kelljen az egész fiókot újra állítani az összes programmal együtt.
2012. febr. 5. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Új fiók létrehozása->átlagos jogú. Nem tud törölni,telepíteni és ugyanolyan progikat használhat.
2012. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De az átlagos jogú tudja változtatni a Fiók típusát renedszergazdára az meg gyakorlatilag akkor fölösleges... Nemtom miért nem lehet úgy megoldani, mint az XP-nél volt.. Tetves microsoft...
2012. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tudja a rendszergazdai jelszót,akkor tudja csak megváltoztatni. Másképp nem.
2012. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!