Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet feltörni egy...

Hogyan lehet feltörni egy rendszergazdát, ha nagyon korlátozott fiók vagy?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 16 gépből én vagyok 1 és van egy rendszergazda. Amivel össze vagyok kapcsolva. Ő tud engem irányítani de én őt nem. Még a shutdown -s -m sem működik pedig azt be lehet állítani az ő gépére. Hogy kéne ezt csinálni?
2010. szept. 15. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Menj inkább homokozni.
2010. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bandi995 válasza:
85%
Ilyen hülyeséget még nem hallottam, már bocsi, de nincs ötletem! és amúgy is, MINEK?
2010. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nemtom csak gon doltam egyet...
2010. szept. 18. 15:06
 4/15 A kérdező kommentje:

Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik tudnak is rá válaszolni

vagy ismernek valaki olyat aki ebben a témában jártas...

2010. szept. 20. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
sehogy. a korlátozott fióknak pont az a lényege, hogy nem tud rendszergazdai dolgokat módosítani
2010. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

még, ha valami csoda folytán meg is tudnád oldani, (bár enyhén szólva kétlem a hozzáállásodból) ha a Rendszergazda rájön, úgy rúgnak ki a számtech. teremből, hogy a lábad sem éri a földet, ill. többet biztosan nem teheted be oda a lábad...

valóban, ezt szeretnéd???

2010. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Való igaz, főleg ha én vagyok a Rendszergazda... Csak tudni a kartam hogy az osztályom nem fog megtrükközni vagy valami...
2010. szept. 20. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:
istenem, de rossz....
2010. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Csak tudni a kartam hogy az osztályom nem fog megtrükközni vagy valami..."


nyugodt lehetsz, ilyen hatalmas IT. tudással, úgy b@sznak át, mint sz@rt a palánkon!

2010. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de egy rendszergazda tudja, hogy-hogy kell a rendszert védeni... Részben ez a dolga... Te nem vagy rendszergazda. Egy ECDL-től nem lesz senki informatikus...
2010. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!