Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legutóbbi Windows 7...

Melyik a legutóbbi Windows 7 verzió?

Figyelt kérdés
Tehát amint a legtöbb, legutóbbi frissítések is vannak és az egész Windows 7-et tartalmazza, magyarul is! Elég a neve vagy ilyesmi, letölteni szeretném. Persze legyen mellé activation meg ilyesmik, tehát a legjobb kellene.
2012. febr. 5. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A Windows 7 a legutóbbi Windows verzió. A kérdés további része értelmezhetetlen.
2012. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Windows 7 SP1
2012. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert szokott ajánlani a Windows 7 frissítéseket, azzal együtt gondoltam, hogy van e valami új vezió/pack.
2012. febr. 5. 14:48
 4/10 A kérdező kommentje:

Windows.7.ULTIMATE.SP1.ALL.EDITIONS.32-64.bit-MAFIAA


Ezt találtam.

2012. febr. 5. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az ilyen házibarkács szutykokat azonnal felejtsd el. Kizárólag MSDN forrásból valót szedj le. Az Ultimate kiadás meg amúgy is felesleges, nem használnád ki. A legtöbb felhasználónak egy Home Premium (esetleg a Pro) untig elég. 64 bitest meg csak akkor tölts le, ha legalább 4 GB RAM van a gépedben. Ezalatt a 32 bites is elég.

2012. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel tud többet az ultimate akkor? :|
2012. febr. 5. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, olyan többletfunkciókat tartalmaz, mint a 35 nyelv közötti váltás (természetesen a nyelvi csomagokat külön le kell tölteni a Windows Update -en), BitLocker meghajtótitkosítás, stb. Ezek olyan funkciók, amiket te, mint átlagfelhasználó a büdös életben nem fogsz használni, mert még egy üzletembernek is sok. Az Ultimate -et szerintem a felhasználók 1% -a sem használja ki, ha megszakad, akkor sem. A Home Premium mindent tartalmaz, amire egy magánembernek szüksége lehet (Media Center, aero csilli-villi felület, otthoni csoport támogatás, anyám tyúkja). Ha viszont netalántán ez nem lenne elég, mert valamiért annyira kell az a sok extra többletszolgáltatás, akkor arra ott a Pro, amiben van egy két értelmesebb funkció is a Home -ban megtalálhatókon kívül (XP Mode, biztonsági mentés/visszaállítás). Egyébként halkan jegyzem meg, hogy ezen többletszolgáltatások ingyenes programokkal is kiválthatóak, ha a Home Premium mellett döntenél.
2012. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a biztonsági mentés, hogy van egyébként? Minden beállítást, programot lement? Nekem egyszer azt írta, hogy nincs hozzá elég helyem. :|
2012. febr. 6. 15:46
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha van más program ötleted az is jó. A lényeg, hogy ha felrakom a windows 7-et és rá programokat amik kellenek utána az egészről kéne valami mentés meg a beállításokról, hogy ha legközelebb újratelepítem, akkor kevesebb legyen a munka, van ilyesmi?
2012. febr. 6. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Van. Mint írtam a Pro alapból tartalmazza, de itt van egy ingyenes alternatíva is: [link]


Amúgy biztonsági mentést CSAK egy olyan külső eszközre ajánlott elvégezni, ami fizikailag különáll a rendszerlemeztől (pl. külső HDD). (Szóval ha particionálod a rendszerlemezedet, és az új partícióra készítesz biztonsági mentést, az sz*rt sem ér.)

2012. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!