Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-hoz ért valaki?

Skype-hoz ért valaki?

Figyelt kérdés
Felajánlott egy frissítést, amit letöltöttem, erre azt írja hiba történt és az egész skype programot letörölte a gépről 1603as hibakód gyanánt. Újra viszont nem enged semmilyen verziót letölteni :((((( HELP MEEEEEEEEE! Fontos mert ezzel tudom tartani a kapcsolatot a családommal!!

2012. febr. 5. 16:39
 1/3 anonim válasza:
startmenü >>beállitások>> vezérlőpult >> programok telepitése és törlése >> skype eltávolitása>> újraindítás >> és skype letöltése.....
2012. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam.. Így se sajna
2012. febr. 5. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Startmenü >>Beállitások>> Vezérlőpult >> Programok telepitése és törlése -> ugye ezt senki sem gondolja komolyan?

Kell egy jó uninstall program, én évek óta a Your Uninstaller! Professional-t használom, az elérhető legfrissebb működővé tehető verziója a 7.4.2012.1, magyarul is tud.

Bár a Your Uninstaller! megpróbálja a registryből eltávolítani a program bejegyzéseit is, ennek ellenére kell egy jó registry tisztító program is, én a Registry First Aid Platinum programot használom, az elérhető legfrissebb működővé tehető verziója a 8.1.0.2032, magyarul is tud (ajánlatos egymás után min. háromszor lefuttatni!).


Szerintem ha a regisztrációs adatbázist kitisztítod, utána telepíthető a Skype.

2012. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!