Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent letöltési sebesség...

UTorrent letöltési sebesség növelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában torrentezésnél arra lettem figyelmes, hogy bármennyire is seedelnek torrenteket, a gépem csak 2.0MB/s sebességgel szedegeti őket. Pedig olyan 3-4 MB/s volna a reális. Megnéztem a beállításokat és mindent rendben találtam, nincs bekorlátozva a letöltési sebesség.

Van esetleg valami olyan opció ami sokat ronthat a helyzeten és én nem vettem észre? Régen mintha hallottam volna ilyenről.


2012. febr. 6. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Az iponnál elő tudsz fizetni az IP-oltalomra asszem havonta 5 rongy és akkor kihasználhatod a teljes sávszélességedet :D
2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mekkora az előfizetett garantált és maximum sebesség. Az, hogy mi a reális, az sosem egy fix szám, hanem e kettő érték között helyezkedik el. Ha nincsenek korlátozások akkor elvileg hiba sincs, mert nincsenek rejtett korlátozó dolgok sem a kliensben, sem az op.rendszerben.
2012. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az előfizetési minimum az 15 MB/s, nekem olyan 20-21 szokott lenni, előfizetés szerint meg 50 lenne azt hiszem.
2012. febr. 6. 17:30
 4/10 anonim válasza:
70%

Azért a MB-ot a Mb-tel ne keverjük össze!

MB=megabájt

Mb=megabit

1 bájt=8 bit

2012. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire van lekorlátozva a feltöltési sebesség?
2012. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
korlátlan
2012. febr. 6. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod, a 3-4 MB/s volna reális, ez honnan jött ki?
2012. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát onnan, hogy a másik gépemen (szintén wifiről kapcsolódik) ennyi szokott lenni. Pedig ez amit most is használok bikább...
2012. febr. 6. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Speedtest.net mit mond a két gépre? Egyezik, vagy a másik gépen többet mér? Mert ha igen, akkor még a wifire gyanakodnék
2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wifi a ludas sajnos.. Most eszembe jutott, hogy megcserélem a sticket és bizony a másikéval ez is van 3 MB/s. Köszönöm az ötletet, és a segítséget mindenkitől!
2012. febr. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!