Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tenem?

Mit kell tenem?

Figyelt kérdés
Sziasztok kéne segítség nem tudom mit kell tenem hogy battlefield 3-om al xbox 360 van on jászak hova kel regisztrálni EA stb!!!!!pis segítsetek:)
2012. febr. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Először is tanulj meg írni, utána a Google keresővel való megismerkedéssel folytasd.
2012. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.

Az ilyen bunkó fazonokat kellene kirakni innen gyakori kérdésről.Szerintem ez az oldal azért van hogy kérdésekre válaszokat adjanak és nem azért hogy fikázzuk a másikat!Ha nem tudsz normális választ adni akkor nem kéne belepiszkítani!

2012. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azért van hogy választ adjunk, hanem hogy minden apró cseprő kérdéssel ide jöjjenek. 'Honnan lehet pdf olvasót letölteni? Google nem adott ki semmit.' : nekem az első találat, ez bizonyítja mennyire hülyék vagy lusták az ide tévedő emberek.
2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második: ez az oldal valóban azért van, de ha 10 kérdésből 8 olyan, hogy Google-val 5 mp megtalálni a választ, vagy egyszerűen értelmezhetetlen maga a kérdés, akkor abszolút feleslegesen van itt a kérdező
2012. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát figyi létezik a diszlexia is!
2012. febr. 26. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik.

Meg ilyen tuskó bunkók is mint te.

2012. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
este ütközünk szívem!;)
2012. febr. 26. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!