Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program fájl amiben...

Van olyan program fájl amiben DLL. Fájlok vannak?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy hiányzik 102 ilyen dll fájl egy gépről és azon nincs internet és le kéne tölteni és a másik gépre fel másolni, van egyáltalán ilyen ha van hol tudom letölteni?
2012. febr. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt így ebben a formában tessék elfelejteni, rendszertelepítés.. de ne Te!
2012. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
első, két hete lett win7 feltelepítve, nem akarom megint újra rakni míért hiányoznak ezek a fájlok, korábban is ez volt a problémám az sp2 xp nél is de akkor nem hiányzott ennyi, direct x 11 van fenn akkor mi a baj?
2012. febr. 8. 17:49
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Alap esetben nem egy jellemzo hiba a kerdes inkabb az hogy milyen dll fileok hianyoznak es miert?

A hianyzo dll re keres ra googlen ki lehet silabizalni mit csinal az a dll

Egyebkent hol kapsz hibajelzest vagy kicsit konkretabban mi a hiba?

2012. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jelzi ezt ki ha egy játékot el akarok indítani, tlepítem crak-elem, és legutóbb azt írta ki hogy d3dx9 fájl hiányzik letöltöttem és akkor ki írta hogy xlive dll fájl hiányzik, szedtem le egy programot ami ki mutatja hogy 102 ilyen fájl hiányzik, de ennél a gépnél nincs net hogy a programmal letöltsem és ez a gondom
2012. febr. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!