Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a Free...

Hogyan kell használni a Free Downloader managert?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Free Download Manager 3.0 build 852 programot,de nem tudom használni. Eddig a JDownloadert használtam,de ott csak kijelöltem a linkeket, katt. másolásra és már be is töltötte mind. Itt egyenként kell a fájlokat beilleszteni, és a html fájlt töltötte le, nem a filmet.

Totalisan bele vagyok zavarodva. Számomra ez bonyolult.

Először a 8.73-st töltöttem le, de az angol. És semmivel sem tűnik egyszerűbbnek.


A Jdownloader már nem kompatibilis (eddig az volt???!!) ,így már azt nem tudom használni!

De erről jobbat is írtak, csak nem tudom,hogyan kell egy kattintással az összes linket bemásolni és hogy kell,hogy a filmet töltse le, ne a html-t.

Segítsetek!!!


2012. febr. 8. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A FDM nagyságrendekkel egyszerűbb program, mint a JDownloader. Nincsenek egyáltalán benne olyan funkciók, ami neked kellene. Várd meg míg frissítik a jDownloader plugineket, akkor majd újra működni fog.
2012. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha automatikusan nem frissít, akkor kézzel is elindíthatod. Alt+A vagy a jobb szélső ikon fent.


/52 db frissítés érhető el, írja az enyémnél/

2012. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A rapidshare már működik is.
2012. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hello, egyáltalán nem értem, amiket írtatok.

Melyiket kellene frissítenem??Nincsenek benne a funkciók, amik nekem kellenek, akkor a Free D. nem letöltés vezérlő, int a Jd? Hogy jön ide a Rapidshare?

2012. febr. 9. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezeket mindet én írtam, egyedül.

Várd meg míg frissítik a jDownloader plugineket, akkor majd újra működni fog.Ha automatikusan nem frissít, akkor kézzel is elindíthatod. Alt+A vagy a jobb szélső ikon fent.

A frissítés előtt nekem sem ment egy letöltés a rapidról, utána már működött.

A FDM egy remek letöltésvezérlő, de a tárhelyekről nem tud automatikusan letölteni. Közvetlenül elérhető fájlokhoz használható csak.

2012. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Esetleg leírhatnád ez mit jelent pontosan:

"A Jdownloader már nem kompatibilis"

2012. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia,bocs, nem láttam,hogy ki írt.Nem indul el a program (JD) és rákattintottam a hibakeresőre. Ezt írta ki. Nem kompatibilis.

Én sem értem, miután,több,mint egy évig használtam már.

Próbáltam frissíteni, de az válasz jött,hogy nincs elérhető frissítés. Egyébként a legújabb változat volt meg. Mikor frissítik a plugin-okat??

szia

2012. febr. 10. 08:52
 8/12 A kérdező kommentje:
szia,küldenék neked képet, de itt nem tudok. Most újra feltettem a legfrissebb Javat és újra próbáltam a legfrissebb JD-t. Ugyanúgy nem nyílik meg. jobb egér,kompatibilis problémák keresése - észlelve: nem kompatibilis. Nem értem, Eddig az volt???
2012. febr. 10. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Értem már, akkor nem a pluginek nem működnek, hanem magát a programot nem tudod feltenni, elindítani. Hát nem tudom, nekem egy portable változat van, azt használtam már XP alatt is és működik Win7-tel is. Nem is kell telepíteni és benne van a java is, itt van egy, remélem működik:

........helyett.......elküldöm privátban mert nem engedi a linket......

2012. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,várom.szia
2012. febr. 11. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!